^Powrót na górę
logo
 
 
 
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

 

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

My maluchy przyrzekamy

Być od dziś przedszkolakami

Nie grymasić i nie szlochać

Grzecznie bawić się i fikać

W mig zjadać z talerzyka

Nauczymy się dziękować

I porządnie się zachować

Od dziś zawsze być zuchami

I dobrymi kolegami

26 kwietnia odbyła się w naszym przedszkolu bardzo ważna uroczystość - ,,Pasowanie na Przedszkolaka”. Był to szczególny dzień dla dzieci, które po raz pierwszy we wrześniu przekroczyły próg przedszkola. Rodzice mieli okazję zobaczyć nie tylko występy swoich pociech. Krótką część artystyczną zaprezentowali również ich starsi koledzy z grupy ,,Króliczki”.

Podczas uroczystości trzylatki zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły podczas krótkiego pobytu w przedszkolu. Śpiewały, tańczyły, recytowały wiersze.

Po części artystycznej dzieci z grupy ,,Prosiaczki” złożyły uroczyste przyrzeczenie i zaczarowaną kredka zostały pasowane na przedszkolaka. Na pamiątkę tej uroczystości każde dziecko otrzymało dyplom oraz upominek.

Copyright © 2013. Przedszkole nr 3 - Gniezno Rights Reserved.