^Powrót na górę
logo
 
 
 
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

 

WIELKANOCNE ŚNIADANIE W PRZEDSZKOLU

W przedszkolu rodzinnie spędziliśmy święta. W środę urządziliśmy uroczyste śniadanie wielkanocne. Na świątecznym stole nie mogło zabraknąć jajka, białej kiełbasy, ,,baby wielkanocnej”, stroików z bazi i bukszpanu - symboli budzącej się do życia przyrody. O znaczeniu pokarmów, jako symbolach świątecznych, dzieci dowiedziały się wcześniej na zajęciach od swoich nauczycielek. Przed rozpoczęciem wspólnego śniadania złożyliśmy sobie ciepłe życzenia.

 

Ten dzień miał wyjątkowy charakter: dzieci z grupy „Prosiaczki” zaprezentowały program artystyczny związany z tradycjami wielkanocnymi, śpiewały piosenki…

Po śniadaniu,  jak co roku zajączek obdarował dzieci słodkimi niespodziankami.

Takie radosne przeżycia na długo pozostaną w pamięci.

Copyright © 2013. Przedszkole nr 3 - Gniezno Rights Reserved.