„Jaki znak Twój? – Orzeł Biały” – konkurs patriotyczny
^Powrót na górę
logo
 
 
 
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

 

„Jaki znak Twój? – Orzeł Biały” – konkurs patriotyczny

Pod takim hasłem 23 maja w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie odbył się konkurs patriotyczny zorganizowany przez Niepubliczne Przedszkole „Orzełki” Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej, pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Gniezna.

Konkurs adresowany był do dzieci 5- i 6-letnich uczęszczających do gnieźnieńskich przedszkoli i miał na celu kształtowanie poczucia tożsamości narodowej wśród dzieci. Na scenie wystąpiło 27 przedszkolaków z 9 gnieźnieńskich przedszkoli.Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy ,,Króliczki''; Lena Zyk, Lena Pawłowska i Zuzanna Sekulska. Mali patrioci przygotowali wiersze i piosenki związane z hasłem konkursowym, pięknie je prezentując przed zebraną publicznością. Wszystkie dzieci wykazały się wspaniałym przygotowaniem artystycznym, a ich dumę z bycia Polką i Polakiem często podkreślał patriotyczny strój. Poza częścią konkursową wystąpiły także dwie grupy z Przedszkola „Orzełki”, których występy artystyczne uświetniły galę.

Każdy uczestnik konkursu otrzymał z rąk Dyrektora Przedszkola „Orzełki” ks. Krzysztofa Stawskiego oraz Dyrektora Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Gniezna pana Mariana Pokładeckiego nagrodę oraz dyplom.

Copyright © 2013. Przedszkole nr 3 - Gniezno Rights Reserved.