^Powrót na górę
logo
 
 
 
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

 

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

 

 

Kochanym Dziadkom z całego serca

zdrowia dziś życzą wszystkie wnuczęta.

Kwiatki przynoszą, całuski dają,

bo swoich Dziadków bardzo KOCHAJĄ.


W naszym przedszkolu DZIEŃ BABCI I DZIADKA na stałe wpisany jest w kalendarz imprez przedszkolnych i obchodzony jest co roku bardzo hucznie. W ten sposób dzieci mogą kochanym Dziadkom w szczególny sposób podziękować za ich miłość,cierpliwość i dobroć oraz za to, że służą im swoim czasem. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem tańczyły, recytowały wierszyki i śpiewały piosenki dla swoich kochanych dziadków. Natomiast goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy, gromkimi brawami podziękowali im za występy.

Spotkania takie pełne radości, uśmiechów i wzruszeń wzmacniają emocjonalne więzi z rodziną, uczą najmłodszych szacunku dla osób starszych oraz sposobów wyrażania uczuć. 

 
 
 
 

GRUPY: PROSIACZKI, KUBUSIE I KRÓLICZKI

 

KANGURKI, TYGRYSKI, PSZCZÓŁKI I PSZCZÓŁKI II

Copyright © 2013. Przedszkole nr 3 - Gniezno Rights Reserved.