Świąteczne spotkanie z rodzicami - Tygryski

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Są to święta najbliższe i najdroższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. Jest to również okazja do wspólnego kolędowania w przedszkolu - dlatego  w pewien grudniowy dzień  grupa Tygryski zaprosiła na zajęcia otwarte swoich rodziców, aby wspólne radować się nadchodzącymi świętami.

Dzieci wykonały wiele zadań dotyczących tematyki świąt. Atmosfera była bardzo rodzinna i wesoła, spotkanie miało na celu przybliżenie dzieciom tradycji świątecznych poprzez zabawy ilustracyjno - ruchowe, zagadki, kalambury.

Kulminacyjnym punktem było obdarowanie przez dzieci upominkami zaproszonych gości.

Copyright © 2013. Przedszkole nr 3 - Gniezno Rights Reserved.