Witam Was kochane Dzieci i drodzy Rodzice! Szczęść Boże!

Ponieważ nie wszystkie dzieci zabrały podręczniki do domu musimy jakoś poradzić sobie bez nich. Oczywiście nadal zachęcam do codziennej modlitwy, w tym tygodniu szczególnie. W środę o godzinie 12 w południe w Watykanie papież Franciszek odmówił modlitwę ,,Ojcze nasz''. Prosił, aby przyłączyli się do Niego ludzie na całym świecie w tym samym czasie. Większość z Was zna tą modlitwę, myślę że sobie poradzicie a w razie problemow, ktoś starszy w domu na pewno pomoże. Zadanie na wtorek to praca plastyczna.
5 i 6 latki poproszę o narysowanie pięknego obrazka na którym pokażecie, jak pomagacie w domu swoim bliskim, pomaganie jest bardzo ważne, często mówimy o tym na lekcjach religii, na pewno to pamiętacie.
Przypominam, że cały czas trwa Wielki Post i każdy z nas powinien chociaż trochę poprawić swoje postępowanie, nie tylko dzieci, dorośli również.
Pozdrawiam serdecznie Was i Waszych Rodziców.
Z Panem Bogiem.

nauczyciel religii mgr Magdalena Działowska