Dbamy o zwierzęta

Dzieci z naszego przedszkola, pojechały do schroniska dla zwierząt przy ulicy Kawiary. Powodem wizyty było przekazanie zebranych darów, które dzieci systematycznie przynosiły do naszego przedszkola.

Dzięki wszystkim przedszkolakom udało nam się zebrać wiele potrzebnych rzeczy dla zwierząt i schroniska. Przekazaliśmy wiele kilogramów karmy, miski, koce, obroże oraz zabawki dla zwierząt i korki.

Po terenie schroniska oprowadzili nas jego pracownicy, pokazując w jakich warunkach żyją zwierzęta.

Opowiedzieli nam o zasadach funkcjonowania schroniska. W schronisku obecnie przebywa wiele psów, z których każdy ma swoją- najczęściej smutną historię.

Mamy nadzieję, że to nie ostatnia taka akcja i będziemy mogli co rok wspomagać zwierzęta w miarę naszych możliwości.

Akcja ta doszła do skutku dzięki wrażliwości dzieci i ich rodziców, dlatego wszystkim serdecznie DZIĘKUJEMY!!!

Copyright © 2013. Przedszkole nr 3 - Gniezno Rights Reserved.