^Powrót na górę
logo
 
 
 
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

 

ŻEGNAMY PRZEDSZKOLE

 

Czas leci nieubłaganie... dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy próg przedszkola, dziś szykują się do rozpoczęcia kolejnego etapu w życiu - edukacji szkolnej.

W dniach 20, 21 i 23 czerwca dzieci ze starszych grup przygotowały uroczystość pożegnalną z przedszkolem. Pożegnanie rozpoczęło się od podniosłego poloneza, potem dzieci opowiadały o ważnych wydarzeniach z życia przedszkolnego, tęsknocie, ale i nowych zadaniach czekających ich w szkole, mówiły wiersze, śpiewały piosenki. Jak zawsze były to dla nas bardzo ważne i wzruszające chwile. Absolwenci zostali pożegnani przez swoje wychowawczynie i panią dyrektor Dorotę Malak. Nauczycielki podziękowały rodzicom za ich zaangażowanie w życie przedszkola, współpracę i życzliwość.

Z uśmiechem na ustach i ze wzruszeniem w sercach, życzymy Wam Drogie dzieci  – POWODZENIA W SZKOLE oraz życzymy, abyście pozostały takie jakie jesteście!!!

Życzymy rodzicom i dzieciom pogodnych, słonecznych i pełnych wrażeń wakacji.

 
TYGRYSKI
 
 
PSZCZÓŁKI 
 
 
PSZCZÓŁKI II
 
Copyright © 2013. Przedszkole nr 3 - Gniezno Rights Reserved.