ŻEGNAMY PRZEDSZKOLE

Czas leci nieubłaganie... dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy próg przedszkola, dziś szykują się do rozpoczęcia kolejnego etapu w życiu - edukacji szkolnej.

W dniach 20, 21 i 23 czerwca dzieci ze starszych grup przygotowały uroczystość pożegnalną z przedszkolem. Pożegnanie rozpoczęło się od podniosłego poloneza, potem dzieci opowiadały o ważnych wydarzeniach z życia przedszkolnego, tęsknocie, ale i nowych zadaniach czekających ich w szkole, mówiły wiersze, śpiewały piosenki. Jak zawsze były to dla nas bardzo ważne i wzruszające chwile. Absolwenci zostali pożegnani przez swoje wychowawczynie i panią dyrektor Dorotę Malak. Nauczycielki podziękowały rodzicom za ich zaangażowanie w życie przedszkola, współpracę i życzliwość.

Z uśmiechem na ustach i ze wzruszeniem w sercach, życzymy Wam Drogie dzieci  – POWODZENIA W SZKOLE oraz życzymy, abyście pozostały takie jakie jesteście!!!

Życzymy rodzicom i dzieciom pogodnych, słonecznych i pełnych wrażeń wakacji.

TYGRYSKI

PSZCZÓŁKI

PSZCZÓŁKI II

Copyright © 2013. Przedszkole nr 3 - Gniezno Rights Reserved.